Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Stará kára

No - raději pololži, než sprosté lži

Nemyslíte?

0/0
24.9.2010 16:56

jonok1

Pane Bože,

to je skutečně průjem:

 "Nechť se do politického suterénu plného marketingu a polopravd plíží sami. Na to doprovodný marš plný ostrých slov z našich úst nepotřebují. Voliči a občané jim zahrají sami. A pak přijde čas pro pravdivou sociální demokracii."

Přečetl si to pan hejtman po sobě?! "...vrahové z Wallstreetu ...". Tady toto se moc neliší.:-)

Ale je potřeba rýpnout, aby ti obyčejní lidi viděli, že my na ně neustále myslíme a bojujeme za ně ze všech našich sil. A až budeme u vesla my, dotáhneme to k zářným zítřkům. Už se těšte! ... viz výše.

0/0
24.9.2010 15:14

irxx

Re: Pane Bože,

nějaký názor? k věci?....to raději ty průjmy....

0/0
24.9.2010 15:25

jonok1

Re: Pane Bože,

Máte pocit, že to nebyl názor a nebylo to k věci? Pak  - co je názor a co je k věci? To co říkáte vy? Nebo si to může dovolit říct i někdo jiný, jehož názor a pohled se liší od vašeho? Ale jinak samozřejmě, každý má svůj úhel pohledu. To co se jednomu jeví jako slovní průjem, to se druhému může líbit. Vám se to líbí, mně ne.

0/0
24.9.2010 16:26

Asenad

Re: Pane Bože,

Pane Bože co to je za průjem slov co jste napsal?

0/0
25.9.2010 21:08

Glock Mark VIII.

poplatky, poplatky, ... zase poplatky

Jak to, že se Vám to téma zdravotnických poplatků ještě nezprotivilo? Za poslední 3 roky o tom tématu sociální demokracie namlela takových slov na tiskovkách, vydala takových tiskových prohlášení, tolikrát s tím ztrácela čas ve Sněmovně a tolikrát porušila zákon proplácením poplatků z krajských kapes, .....

Pro svého voliče se nutně musíte jevit jako banda neschopných lidí, vždyť za takovou marginalitu bojujete bez výsledku 3 roky a nezbývá vám čas na jiné věci.

0/0
24.9.2010 14:03

jardahorak

Re: poplatky, poplatky, ... zase poplatky

Nemohlo se zprotivit. Protoze je to jedine tema, ktere dnesni CSSD ma.

A pro volice CSSD je to jen dobre. Ma tema, ktere je pro nej jednoduche a snadno uchopitelne. Tridni nepritel, proti nemuz se bojuje je take jasne dan. A je jasne, ze poplatky jsou alfou a omegou vseho deni v CR. Kdyz by byly zruseny, nastane zde raj na zemi. Teda hned pote, co bude jeste zavedena progresivni dan z prijmu FO. ;-)

0/0
24.9.2010 14:09

romualda

Nečas

Nezapomínejme na slavnou TV debatu, kde Nečas prohlašoval, že žádné poplatky nechtějí a dále také to, jak se z programu ODS stal doslova "nesmyslný letáček". Nemějme krátkou paměť.

0/0
24.9.2010 13:59

falm

Zkrotit Sociální demokracii

je ještě těžší než křesťanské demokraty. Ti totiž aspoň věčí v Pána Boha a v desatero. Sociální demokracie nevěří v nic jen v líbivou politiku, přes kterou se dostane ke korytu.

Ne nadarmo ji komunisti za totality neměli rádi.

0/0
24.9.2010 12:44

irxx

čert na koze jede

vážení, nechci jako jiní držkovat a za každou cenu kritizovat, ale spousta z vás ten článek buď nečetla, a nebo pod heslem "kopnout za každou cenu" mastíte své příspěvky. Já tomu co Hašek píše rozumím, a pokud Vám nedochází, že současná vláda dělá vylomeniny, které nemají s jejich předvolebními sliby mnoho společného, tak je to smutné. Jistě i socani si dělali před volbami ze slibů piedestal. Jistě ani oni by nedokázali Paroubkem proklamované stupidity realizovat. Ovšem teď platí jediné, že trojkoalice se shodila na Paroubkovu úroveň. Tak to je, ať už si fandíte komu chcete.

0/0
24.9.2010 12:27

kujda

Re: čert na koze jede

nevím kdo tu chce kopnout za každou cenu, Nečas řekl, že bude diskutovat po volbách a nic míň a nic víc,  Hašek předpokládal a přebral si to tak že poplatky se zruší nebo sníží (jak taky jinak by si mohl tenkrát myslet něco jiného , když tehdejší guru, řekl že poplatky se zruší) a ono je to nakonec  naopak , nevidím v tom žádný Nečasův obrat, ale naopak snahu socánů podsouvat nám něco  co nebylo řečeno.

0/0
24.9.2010 12:54

irxx

Re: čert na koze jede

díkiy pane, přesně v tom byl ten Nečasův mlčenlivý klam. Ne nevykládete si to špatně, ale tehdy skutečně Nečas v kontextu dával najevo, že poplatky je třeba prodiskutovat a jejich sporné apekty přehodnotit. Skutečně to byla úlitba voličům kteří to chtěli slyšet. Ne, není to tak že by volby nějak výrazně ovlivnila tato pidilež a souhlasím s vámi že výklady mohou být různé. Ale proboha nenažte se mi rozmluvit názor, že lhát se nemá. A je jedno jestli zleva či zprava a nebu ze středu!.

0/0
24.9.2010 13:03

karelwesely

Re: čert na koze jede

Máte nějaké indicie, že by snad Nečas o poplatcích nediskutoval a že nepřehodnotil při jednání se svými koaličními partnery všechny aspekty ještě před tím, než zákon podle pana Haška,  prolétl sněmovnou jako blesk a silou „stoosmnáctky“ byl poslán do stoupy? Já se klidně vsadím, že vše se svými koaličními partnery projednal a pak parlament naříč politickým spektrem (jak s oblibou říkával pan Hašek a spol. při schvalování zákonů s komunisty) naložil se zákonem tak, jak naložil. Opravdu nechápu, proč si soudruh stěžuje. :-)

0/0
24.9.2010 13:59

irxx

Re: čert na koze jede

bez diskuze, jste vítěz diskuze...sice poněkud dokmatické a asi máme každý jinou představu jak o diskuzi tak o demokracii. Ponechme si své názory. jejich odlišnost není důvodem se vraždit...

0/0
24.9.2010 14:20

karelwesely

Re: čert na koze jede

Ne ne, nechci se vraždit. I já mám na diskuzi jiný názor a to co předvádějí politické strany se mi nelíbí.  Jenom si myslím, že zrovna pan Hašek a celá současná sociální demokracie nemá v této otázce nejmenší právo kohokoli kritizovat. Přeji hezký den. :-)

0/0
24.9.2010 14:44

bilyhavran

Tak od Vás to teda sedí

Před posledními krajskými volbami ČSSD na svých plakátech slibovala "Zastavíme zdražování". Krajské volby v JmK (jakožto i ve všech ostatních krajích) ČSSD vyhrála a Vy jste se stal hejtmanem JmK. O dva měsíce po volbách jste společně se svým stranickým kolegou Onderkou upekli, další měsíc poté schválili a za další dva měsíce uvedli v platnost zastavení zdražování v MHD v Brně. Pro ilustraci jste zastavili zdražování základní jízdenky (tedy jízdenky pro obyčejné lidi) z 15 na 22 Kč (pouze něco přes 46 procent). A to měl pan Onderka ještě tu drzost o dalších 6 týdnů později si dát na předvolební plakát k volbám do EP vedle svého obličeje větu "Plníme sliby".

No nic - stydím se za svého hejtmana.

Btw. před týmiž krajskými volbami jste slibovali "Zrušíme poplatky ve zdravotnictí". Námitky že tento svůj slib nemůžet ani v případě vítězství v krajských volbách splnit jste odmítali. A dnes? Ten kdo neplní sliby (nebo spíš ten, kdo slibuje nesplnitelné) je ČSSD.

0/0
24.9.2010 12:14

bilyhavran

Ještě jedna poznámečka

Pane Hašku, napsal jste: "A pak přijde čas na pravdivou sociální demokracii."

Víte, že bych si moc přál, aby se tato Vaše věta splnila? Jenže s Vámi, panem Onderkou, panem Sobotkou, panem Rathem a většinou (uznávám že jsou i výjimky, ale těch je výrazná menšina) Vašich dalších spolustraníků je tahle Vaše věta jen pouhá utopie. Protože aby sociální demokracie byla pravdivá, museli byste Vy i většina Vašich spolustraníků buď z gruntu změnit svoje chování nebo byste museli odstoupit a mně by nezbylo než doufat, že do vedení sociální demokracie se nedostanou lidé stejného kalibru.

0/0
24.9.2010 12:29

jardahorak

Obraty....

Kdyz uz jsme u obratu. Uz CSSD poslala 13. duchody jak slibovala? Ne? Jak to? Copak nevyhrala volby? Co vy na to, hejtmane Hasku? :-)

0/0
24.9.2010 12:03

Asenad

Re: Obraty....

jsi typickej hajzl!!! Pokud víme tak ČSSD se nestala vládní stranou a tím pádem nemá vůbec žádnou realnou šanci prosazovat jednorazový 13 důchod.

0/0
25.9.2010 21:14

karelwesely

-

Proč vám vadí smetení zákona silou stoosmnáctky? Vy už jste zapomněl na sílu stojedenáctky, která tlačila sněmovnou zákony dokonce proti vůli koaličních partnerů? Vaše drzost opravdu už přesahuje všechny meze. Opravdu si myslíte, že si to nikdo nepamatuje? ;-D;-D

Ale nezoufejte, strejda Joe s Pochem vám karmu naklikají, takže se budete moci chlubit, jak vám obyčejní lidé fandí a stotožňují se s vaším názorem. ;-DR^

0/0
24.9.2010 11:29

Czech-elf

Kontrola

Po dlouhé době peníze, které jdou přímo do zdravotnictví. Zaplatí je přímo pacient, který potřebuje nebo vyžaduje nějaké ošetření. Tedy ten kdo odebírá službu. Zaplatil by ji tak jako tak, jen je to jaksi mimo vámi budovaný aparát. A to vám nevyhovuje.

Nemyslím si, že vše co současná vláda dělá je perfektní ale oproti vaší postsocialistické je to obrovský pokrok.

0/0
24.9.2010 11:23

jurneff

Víte Hašku,

mně je skutečně blujno z těch, kteří hlásají politiku vždy zrovna podle toho, co chce ta jednoduchá masa lidí slyšet. Jsou to hlupáci? Nevadí, ale je jich hodně, to je podstatné. Takže dejme jim vše zdarma, oni nás zvolí a o to tady jde, ne? Dluh nedluh.

0/0
24.9.2010 11:05

experience

Zloděj volá "chyťte zloděje".

0/0
24.9.2010 11:02

jurneff

Bratře Hašku

fandím vám. Protestuje proti všemu, co vláda udělá. Český reptal se k vám vždy přidá. Zejména ten, kterému načepujete pívo za 3 koruny a i klobásku přidáte. ;-D 

0/0
24.9.2010 11:02

Fw 190 D

To koukáte Hašku

že existují i strany, které politiku nedělají podle průzkumu veřejného mínění aby se zalíbily davu.  Správně. Tyto strany velmi pravděpodobně míří v našem státě plném lemplů do politického suterénu. A jsem velice zvědav, jak vy socani všechny ty jejich reformy zrušíte a začnete zase šroubovat státní dluh nahoru. Na to se fakt těším, jak se budete pak v EU vyjímat. :-)

0/0
24.9.2010 11:01

Cenzurovany_bogan

Re: To koukáte Hašku

No já teda nevím,  ale slíbit něco před volbami a během jednoho měsíce vše popřít - to neudělala snad jenom ČSSD?

0/0
24.9.2010 11:18

Fw 190 D

Re: To koukáte Hašku

Ale že jsou v tom mistři a že jim ostatní strany v slibování nesahají ani po kotníky je celkem jasné. :-)

0/0
24.9.2010 11:21ŽebříčkyRedakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.